NABÍDKA DOUČOVÁNÍ

Žáci dnes obdrželi informační leták k online doučování Study Hub (první hodina zdarma, 1 lektor – 1 žák, 60 min., široký výběr termínů…).

Vážení rodiče, vážení studenti,
dovolte nám, abychom Vám představili možnost doučování online na platformě Study Hub.

Studenti se mohou doučovat všechny předměty, včetně přípravy na přijímací zkoušky a víceletá gymnázia.

To vše naleznete na stránkách www.studyhub.cz

Naše škola získala díky spolupráci se Study Hub slevový kód ZSEDEN250” a to pro všechny studenty.

Tento kód Vám umožní využít první lekci v hodnotě 250 Kč zdarma.
Akce platí do 31.12.2021

O Study Hub

• Study Hub spojuje studenty a lektory z celé České republiky.
  • Poskytuje pouze individuální online doučování ve formě „jeden na jednoho”, protože doučování na míru je nejefektivnější.
  • Každý lektor prošel přijímacím pohovorem a je zaškolen.
  • Doučování trvá 60 minut, lektor využívá virtuální tabuli a interaktivní weby.
  • Cenu si každý lektor nastavuje sám. Nejčastější cena se pohybuje kolem 220 – 270 korun.

V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte přímo na Study Hub.

www.studyhub.cz

info@studyhub.cz