Příprava na zkoušky Cambridge English – B1 Preliminary for Schools

Letos bude opět probíhat kroužek angličtiny s možností složit zkoušku a získat tak mezinárodně uznávaný certifikát na úrovni B1.

Kurz je určen pro žáky 8. a 9. tříd s velmi dobrým prospěchem se zájmem o angličtinu. Nejedná se o doučování.

Lekce se budou konat od 5. 10. 2020 každé pondělí od 13:45 do 14:30 ve třídě 9.A.

Cena kurzu je 900 Kč za 15 lekcí. V ceně jsou zahrnuty výukové materiály.

Na konci kurzu vyzkoušíme test „nanečisto“ a děti se budou moci rozhodnout, zda se přihlásí na zkoušku pořádanou British Council, popř. jakou úroveň zvolí. Zkouška PETfs se platí zvlášť a stojí 3 100 Kč. Zvolila jsem pouze 15 lekcí, aby se děti mohly přihlásit na termín začátkem roku 2021 a výsledky tak měly při přijímacím zřízení na střední školu. Zkoušky ještě nejsou vypsané, konají se ale zpravidla v únoru – březnu. Je také možnost přihlásit se na již vypsaný prosincový termín. V případě zájmu děti na zkoušku zaregistruji, doprovod na zkoušku ale zajišťují rodiče.

Kdo má o kurz zájem, se u mě v kabinetu staví pro závaznou přihlášku.

V případě velkého zájmu rozhoduje termín odevzdání přihlášky.

Lucie Buňková