Mimořádné sdělení

čtvrtek, 10. 9. 2020 12,10 hod.: Vážení rodiče, hygienická stanice nás dosud nekontaktovala a mně se nepodařilo kontaktovat ji. Vzhledem k dosavadním zkušenostem s karanténou a lhůtami však považuji za nezbytné, abychom přijali následující opatření: Žáci 8.A zůstanou ještě v pátek 11. 9. 2020 doma, ve škole jsou omluveni, úkoly na tento den jim předáme distančním způsobem, obědy jim ve školní jídelně odhlásím. Sledujte prosím zdravotní stav svých dětí. V pondělí 14. 9. již žáci do školy mohou přijít (uplyne 11 dní od kontaktu s Covid-19 pozitivním spolužákem). Děkujeme za pochopení.

Jana Churáčková, ředitelka školy

středa, 9. 9. 2020 večer: Vážení rodiče, jeden žák třídy má příznaky nemoci COVID 19. Pokud můžete, nechte děti pro jistotu doma. Jejich absence bude omluvena. Situaci řešíme, až budu mít bližší informace, což by mělo být zítra 10. 9., budu Vás obratem informovat zde na stránkách.

Děkuji za pochopení.

Michael Jelínek